Dalintis
Šiuolaikinės Paslėptas Rėmas Grūdintas Dvigubo Sluoksnio Stiklo Aliuminio uždangų NŠS Projektas
Kaina
€248.35
Prieinamumas Yra sandėlyje

Struktūrinių Surenkamieji Modulinis Skydas Stiklo Uždanga Sienos Fasadų Sistemų Rainscreen

Greitai, Išsamiai:

1. Skirtas lengvai ir greitai gamybos – 90 laipsnių gabalai ir minimalus kirpimo

2. Surinkti ir sausas glazūra parduotuvė

3. Mažiau laiko darbo vietoje, su greitai ir efektyviai įrengimas

Po metų vystymosi, mūsų grupė tapo neatskiriama raktų rangovas įvairių pastatų ir statybos. Taigi, mes turime pajėgumų įvairių didžiulis projektų design & build remiantis tinkamus biudžeto kontrolės. Sveiki klientams teirautis tiesiogiai dėl bet kokio pobūdžio statybos inžinerijos arba statybos aplinkinių medžiagų kainas. Mūsų profesionalūs inžineriniai teaam visi pasiruošę čia, kad pasiūlyti individualų dizainą ir kainą. Mūsų pricinple yra Vienas Teismo Nutarties Iškelti Constent Bendradarbiavimą!

Užuolaidų sienos gali būti klasifikuojami kaip per gamyba ir montavimas būdu į šias kategorijas: laikykis sistemos, ir unitized (taip pat žinomas kaip modulinis) sistemas . Stick sistemos, užuolaidų sienos karkasas (mullions) ir stiklas arba matinis plokštės yra sumontuoti ir sujungti gabalą. Į unitized sistema, uždangų sudaro dideli vienetų, kurie yra surinkti ir glazūruoti gamyklos, siunčiami į svetainę ir pastatyta ant pastato. Vertikalios ir horizontalios mullions modulių mate kartu su gretimų modulius. Moduliai paprastai pagaminti vieną istoriją, aukštas ir vienas modulio pločio, bet gali būti ir keli moduliai. Tipiškas vienetai yra nuo penkių iki šešių pėdų pločio.

Užuolaidų sienos taip pat gali būti klasifikuojami kaip vandens valdo arba slėgio išlyginti sistemas.

Unitized stiklo uždangos sienų sistemos fasadas yra sudarytas iš didelės stiklo vienetų, kurie yra sukurtas ir įstiklintas per fabrike ir tada siunčiami į statybos aikštelę. Kai atvyksta į vietą, vienetų gali būti iškelta į inkarai prijungti prie pastato, nepriklausomai nuo betono arba plieno pastatai. Aukštos kokybės, dėl nereguliaraus nuokrypius gamybos klimato kontroliuojamoje aplinkoje, yra tik vienas bruožas šio tipo sistemos. Nes nėra vietoje stiklo, kita didelė nauda naudojant unitized sistema yra greičiau greitis, montavimas. Sistema gali būti įdiegta į trečdalį laiko stick pastatytas sistema. Ši sistema puikiai tinka tais atvejais, kai yra didelės apimties surenkamieji unitized plokštės reikia, ten, kur yra didesnis laukas darbo sąnaudas (taip perkeliant darbo ekonomiškiau gamyklos darbo jėga), kur didesnis našumas yra reikalingi (vėjo apkrovas, oro/drėgmės apsauga, seisminių/sprogimo veiklos), už aukštesni statiniai, ir daugiau reguliariai sąlygos skydelis optimizavimas.

Prašymas

KAIP PASIRINKTI LAZDAS ir UNITIZED CURTAINWALL SISTEMŲ Pasirinkimo Kriterijus Stick Curtainwall Unitized Curtainwall Projekto Dydis Mažas Didelių Sienų Konfigūracija

Kompleksas

(Daug pokyčių plokštumoje, pvz., soffits, kampai, ir t.t.)

Kartojasi

(Didelės platybės plokščio sienos) Bendras Modelio Atsitiktiniai Vienodo horizontalaus palangės linija Stiklinimo Srityje Gamyklos Inter-istorija Judėjimas Labai ribotas, Inter-fiksavimo rėmų tilptų judesių Kokybės Kontrolės

Atsižvelgiant į svetainės kintamieji

(Tiek aplinka ir įranga) Kontroliuojamos gamyklos sąlygų Pakeitimas Gali būti sumažinti, kad tilptų srityje, Pre-inžinerijos Sandarinimo Atsižvelgiant į objekto kintamųjų Minimalus srityje sandarinimo Srityje Darbo Sąnaudos

Aukštas

(Daug dalių, stebėti ir surinkti) Mažai Srityje, Darbo Trukmė Lėtai

Greitai

(Dažnai nustato 75 normandija ar daugiau už vienetą) Prieigos ir Saugumo Šildomi reikalinga prieiga prie

Nustatyti iš interjeras

(Šildomi pasirinktinai)

Veido uždaromos, vandens valdomas ir slėgio išlyginti rainscreen sistemų yra trijų sistemų, kurios yra prieinamos. Paprastai, slėgis-išlyginti lietaus ekrano sistemas, teikia aukščiausio lygio atsparumą oro ir vandens infiltracija, su vandens valdomų sistemų kitą patikimiausias.

Slėgis-išlyginti lietaus ekrano sistemų funkcija blokuoja visas jėgas, kad gali vairuoti vandens per kliūtis. Žr. straipsnis dėl Drėgmės Apsauga už išsamų paaiškinimą, kaip slėgio išlyginimo atspari vandens tėkmė. Kaip susijusi su uždangų sistemos, PE lietaus ekrano sistemų projektavimas, viduje paviršius iš stiklo, o viduje veido įstiklinimo kišenėje ir sujungti tarpiklį arba wet seal kaip sandariai barjerą. Išorės paviršius iš stiklo, šildomi įstiklinimo medžiagos ir išorinio veikiami veido aliuminio kadravimo funkcija kaip lietaus ekranas, barstančių vandens toli. Tarp šildomi lietaus ekrane ir vidaus oro barjerą slėgio išlyginimo kameroje susidaro stiklo kišenėje, kurios padeda mažinti vandens įsiskverbimo panaikinti (suvienodinimo) slėgio skirtumas visoje lietaus ekraną, kuris siekia priversti vandenį į sistemą. Nedidelius kiekius vandens, kuris gali prasiskverbti pro sistema yra weeped nekaltai išorę.

Vandens valdomų sistemų atrodo panašūs, iš pirmo žvilgsnio, turinti kanalizaciją ir weeps iš stiklo kišenėje, bet ne pastangos sukurti oro barjeras arba "zona-glazūra" kiekvieną stiklo arba spandrel vienetas, taigi ir didesnį kiekį vandens yra priversta į sistemą ir turi būti weeped toli. Taip pat, kadangi nėra oro barjeras egzistuoja, slėgių tarp stiklų, kišenėje ir vidus gali būti pakankamai stipri jėga vandens vertikaliai didesnis nei vidaus reikalų tarpikliai, sukelia nutekėjimas. Verkti skyles vandens valdomos sistemos funkcija iš esmės, kad nutekėtų vanduo, kuris patenka į stiklo kišenėje, o verkti skyles slėgio išlyginti sistemos funkcija, visų pirma, kaip versmės leisti oro judėjimas tarp eksterjero ir stiklo kišenėje. Verkti vandens yra tik

Žymos: projektas, Pigus projektas, Šiuolaikinės Paslėptas Rėmas Grūdintas Dvigubo Sluoksnio Stiklo Aliuminio uždangų NŠS Projektas.

Modelio Numeris HZFA1
Rėmas Medžiaga Plieno
Tipas Durys & Langų Rėmai
Pakuotės Svoris 50.0kg (110.23lb.)
Įrenginio Tipas Kvadratinis Metras
Pakuotės Dydis 200cm x 100cm x 100cm (78.74in x 39.37in x 39.37in)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai